Tarih/Sanat/Kültür/Bilim/Kişisel Blog

Hizmet Koşulları


Siteye erişim sağladığınızda ve kullanmaya başladığınızda lütfen bu yazıyı okuyunuz. www.serhatacar.com sitesi Serhat ACAR ismi ile tarafıma ait olmaktadır. Sitenin yöneticisi ve aynı zamanda tek yazarıyım.  Sayfamı ziyaret eden kullanıcılar aşağıda belirtilmiş olan Hizmet Koşullarını kabul etmiş olarak sayılır. Hizmet Koşullarını kabul etmeyen kullanıcılar siteyi kullanımını ve erişimini durdurmalıdırlar.

İçerikler
Sayfada yayına sunulan konular yoğun bir çalışmanın ürünüdür. Genel bilgiye dayalı olan (Tarih, Sanat, Kültür ve Bilim) konular araştırmalarla yapılmaktadır. Tek bir kaynaktan değil birçok materyalden yardım alınarak bir araya getirilip derlenen bu içerikler kaynakçası ile yayınlanmaktadır. Blog temelli konular ise tamamen özgün bir şekilde hazırlanarak sizlere sunulmaktadır.

Sizden Gelenler
Serhat ACAR sayfasında siz kullanıcılarında düşüncelerine yer vermekteyim. Araştırmaya dayalı olan  (Tarih, Sanat, Kültür ve Bilim) konular üzerinde sizin isteklerinizi de titiz bir çalışma ile araştırıp yayınlıyorum. Seçecek olacağınız konular siyasi olmamakla beraber sadece bahsi geçen kategorileri yansıtmalıdır. Yayınlanmasını istediğiniz konunun ana başlığını serhatacarweb@gmail.com adresinden bildirerek temiz bir çalışma ile siz okuyuculara sunacağım.

Yorumlar
Serhat ACAR sayfası yorum yapılabilen ve düşüncelerinizi aktarabileceğiniz bir platformdur. Ancak yorum yapılırken uyulması gereken kurallar vardır. Bunları şu şekilde sıralayabiliriz;
·         Toplumun ve Devletin Bütünlüğünü bozacak yorumlar
·         Bölücülük içeren yorumlar
·         Irkçılığa dayalı yorumlar
·         Manevi değerlere zarar veren yorumlar
·         Siyaset ve Siyasi düşünce barındıran yorumlar
·         Argo ve Cinsel içerikli yorumlar
·         Bağlantı adresi (Link) paylaşılan yorumlar

Lütfen maddelerde okumuş olduğunuz yorum türlerine başvurmayınız. Bu kurallara uyulmasının gerektiğini uyulmadığı takdirde ise yorumlarınızın sileceğini, bunun yanı sıra gerekli görülür ise hukuku alana başvurulacağını belirtmek isterim. Bu maddeler sizlerin iyiliği düşünülerek hazırlanmıştır.

İletişim
Serhat ACAR sayfasına girip okumuş olduğunuz Hizmet Koşulları hakkında bilgi almak, önerilerinizi sunmak ve sorularınızı iletmek için serhatacarweb@gmail.com adresinden ulaşıp mesajlarınızı iletebilirsiniz.
0 Yorum:

Yorum Gönderme

Tarihte Bugün 08/08/1915

Mustafa Kemal, Anafartalar Grup Komutanlığı'na atandı.

Takipçiler

Çeviri / Translation

EnglishFrenchGermanItalianPortugueseRussianSpanishTurkish

TELİF © Serhat Acar TÜM HAKLARI SAKLIDIR

( YORUMLARDA LİNK PAYLAŞMAYINIZ )